Ford Taunus 75' coupe

Lugejate ilusad ja huvitavad, vanad fordid.

Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas Aak » 07 Okt 2009, 20:32

Sai siis peale pikka otsimist soetatud endale selline isend.
http://nagi.ee/photos/Aak87/
Ostsin juba kevadel aga siiani pole saanud veel kätt külge panna, sest ajasin ametlikku omanikku taga, et oma nimele saada. Nüüd viimaks paberid korras ja saab edasi hakata mõtlema:P
Peale selle, et tegu on kupeega pole temas hetkel vist suurt midagi positiivset:S Kõige hullem lugu on ehk põhjaga - niipalju kui alla olen piilunud pole asi kiita. Varsti loobin seest tühjaks, siis saab täpsemalt näha. Konnaga tõmmates vähemalt pooleks veel ei vajunud:D
Mootor on 1.6. Olevat viimati tuksunud ka aga mina sädet kätte ei saanud - üldiselt elektrisüsteem sisaldab russitsisme ja muud porri. Plaanis peale istutada 2.0 dohc. Klaasid muidu terved aga tuuleklaasis väike mõra mis kardetavasti progresseeruma hakkab. Istmed räbaldunud ja logisevad. Armatuur uuemat tüüpi, kehvas seisus. Polstrid pole kõige hullemad ainult natuke vettinud. Auto olla enne seismajäämist kerge paugu pannud ja peale seda on teda "remonditud". Ehk siis esistange mingi hõbedase plägaga üle värvitud, samuti ka pilbastunud iluvõre, radikas auke täis ja seega pooled kanalid kinni valtsitud(mingi MacGyveri meetod:D). Üleüldse on terve auto üle värvitud mingi põrandavärvi-laadse pläustiga(võimalik et ka põrandaharjaga võõbatud:D).
Niisiis tööd on palju ja ma üritan mitte kiirustada, et mitte mingeid poolkõvasid lahendusi toota...kuigi kange himu on juba Taunusega maanteedel lennata:P :mrgreen:

Igaljuhul kõik nõuanded ja arvamused on igati oodatud!
Aak
 
Postitusi: 36
Liitunud: 09 Apr 2009, 17:17
Asukoht: Saue

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas heigo » 08 Okt 2009, 17:16

vahi raiska :D kustkohast see välja võlutud on ?

omaarust tean enamus eesti kupeesid , kuid seda näen esimest korda .

mis hinnaga kätte tuli ?
heigo
 
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Apr 2009, 23:36
Asukoht: finland-kotka/tallinn-nõmme

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas kyllo » 08 Okt 2009, 22:12

njaaa, see taunus vedeles kuskil seal teletorni kandis...või läheduses.
käisin seda möödund talvel kaemas kui auto oli meetrise lumekorra all ja samapalju maasse vajund :?
tol hetkel taheti mingi seitse kilo auto eest vist.
loodetavasti uus omanik sellise hinnaga ei ostnud ja loodetavasti ei saanud kogu seda kola ja prahti ja vanapaberit kaasa, mis sinna sahvri puudumisel kogunenud oli!?
igatahes edu ehitamisel!
ja kasutajal jarx on sulle korralik tagaluuk pakkuda kui vaja!
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas Aak » 08 Okt 2009, 22:49

seesama masin jah. oli nii maa sisse vajunud et viiekesi ei jõudnud välja lükata - tuli veel teise autoga lisajõudu rakendada :lol: seda kola jah õnneks kaasavaraks ei saanud ja viis kilo tuli välja käia :roll:
Aak
 
Postitusi: 36
Liitunud: 09 Apr 2009, 17:17
Asukoht: Saue

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas heigo » 08 Okt 2009, 23:04

aaa see on see nö merivälja/pirita kupee ? vanem härrasmees oli omanik ?

huvitav et kui seda tahtsin ise vaatama minna ja siit foorumist kellegilt veel kontakti küsisin , siis oli jutt et tegu on rohelise isendiga :lol:


kas mitte juba 75a ei olnudki neil juba nn uuematüübi armatuurid ?

ja 5 k ikka päris palju

kahetsen et enda korraliku keevitatud ja värvitud keregi 20k ostsin :D
siit soomest saaks odavamalt kah ;)
oli siin alles hiljuti 1 argentiina veerev kere müügis veits hullemas seisus kui sul ja hind oli 300€ ja seda ka ainult tänu sellele argentiina kerele . samas mk3 oli samainimesepoolt müügis 150 € vist . lõpuks läks 50€ ära . ja tegu oli korralikuma isendiga kui sinu oma


aga edu ja paksu rahakotti sulle 8-)
heigo
 
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Apr 2009, 23:36
Asukoht: finland-kotka/tallinn-nõmme

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas Aak » 08 Okt 2009, 23:30

ega see viiekas jah mingi superhind selle eest ei ole ja oleks ehk veel tingind aga kartsin masinat käest lasta.
Aak
 
Postitusi: 36
Liitunud: 09 Apr 2009, 17:17
Asukoht: Saue

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas Aak » 08 Okt 2009, 23:38

ma niisama mainisin selle armatuuri ära aga kui võimalik siis tahaks selle vanema tüübi vastu vahetada niiet kui kellelgi üle on andku teada :P
Aak
 
Postitusi: 36
Liitunud: 09 Apr 2009, 17:17
Asukoht: Saue

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas heigo » 09 Okt 2009, 16:17

kuule ma vaatasin nüüd korraliku ja puhanud silmaga uuesti pilte . kas sa tõesti ei taha teist korralikkumat keret osta ? minu soovitus oleks et osta korralik kere ,kuna see on ikka konkreetselt mäda ja uute plekkide peale läheb ilmatuma palju plekki .

minu soovitus otsi siitpoolt omale korralik kere, neid on inimlike hindadega müügil .vaja on siis soome keelega saan appi tulla ;)
tundub et sinuautol on kroom jälle korralik ?
heigo
 
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Apr 2009, 23:36
Asukoht: finland-kotka/tallinn-nõmme

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas aavo » 11 Okt 2009, 22:56

sina oledki see kes minust rohkem pakkus :) , mul oli põhim kokkulepe 2500-ga olmas aga noh....
igaljuhul edu ehitamisel!
Taunus 74 XL
aavo
 
Postitusi: 324
Liitunud: 09 Apr 2009, 09:14
Asukoht: Tallinn

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas Aak » 13 Okt 2009, 15:04

praeguse seisuga tundub et kere läheb sõbrale praktikakorras tegemisele niiet ehk saab veel asja:P
ma pakkusin ka alguses 2500 aga sellega ei tahetud ära anda...
Aak
 
Postitusi: 36
Liitunud: 09 Apr 2009, 17:17
Asukoht: Saue

Järgmine

Mine Lugejate Autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron