Uus koduleht

Mured, ideed ja küsimused seoses kodulehe ning foorumiga.

Uus koduleht

PostitusPostitas aavo » 02 Jaan 2017, 09:59

on nüüd valmis või siis peaaegu valmis

Suured tänud Abe-le!!!!!!!!

Omalt poolt andke väike info enda fordi pildi alla ja ehk saab sinna ka pilte lisada (seda ma ei tea täpselt)

Pneme veel kokkutulekute alla pilte juurde...
Taunus 74 XL
aavo
 
Postitusi: 324
Liitunud: 09 Apr 2009, 09:14
Asukoht: Tallinn

Re: Uus koduleht

PostitusPostitas LL_ » 03 Jaan 2017, 17:28

ägee ... nutiseadmes loetav ja puha, Wordpressis tehtud eksju?
Olen olude sunnil pidanud viimasel ajal tellijana WPs tehtud lehtedega võimlema ja pisike kasutajakogemus on ka tekkinud, võin vabalt vigade leidmise teenust pakkuda 8-) ... ühesõnaga eriti midagi keerulisemat teha ei oska aga aidata ju tahaks ... teksti muuta ja pilti panna ikka saan kui kellelgi teisel ajaressurssi ei peaks olema ...

Minu auto pildi alla võib midagi niisugust panna:

Soetatud aastal 1997, omal käel tehtud kereremont ja pidev nokitsemine tehnika kallal tagas enam-vähem toimimise lumevabal ajal igapäevakasutuses kuni 2004 a, mil oli ilmselge et suur osa sõlmedest on lõpuni läbi kulutatud või vajavad olulist taastamist. Seejärel sai auto molekulideks võetud ja endale püha lubadus antud auto täies ilus ja töökorras teedele lähiajal tagasi tuua. Liiklusesse pääses auto tagasi 2013, mil sai aastate jooksul korjatud juppide ja doonorautolt saadud värske metallikogumi kaasabil ellu äratatud Uunikute Talveralli tarbeks (mis tähendas et välisele ilule väga rõhku ei pannud). Lähimate aastakümnete plaan on kere taastada viisakal, lähivaatlust võimaldaval kujul.

L.
LL_
 
Postitusi: 257
Liitunud: 16 Apr 2009, 07:18
Asukoht: Laagri-Tallinn


Mine Kodulehekülg ja Foorum

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron