LEITUD minu VW PASSAT!!!

LEITUD minu VW PASSAT!!!

PostitusPostitas kyllo » 09 Dets 2010, 23:27

palun ka taunusemehi silmad/kõrvad lahti hoida, sest ööl vastu 8.detsembrit varastati minu hää pereauto Volkswagen Passat!
kaduma läks ta keilast, pae tänavalt.mu oma korteri akna alt... :x
autost niipalju et:
reg.nr 929 TGM
must
universaal
1993 aasta
1.9 turbodiisel

kergelt märgatavaid eritunnuseid on raske välja tuua..
tagaluugil puudavad tüüpilised kirjed nagu VW ja PASSAT.
nende asemel on nüüd autovärvi mägiaivari teip, mis on tegelt suht raskesti märgatav.(2 roosteauku teibi all)
samuti puudub tagaakna kojamees koos varrega!
taga külgedel on varustuse klassi määrav kleepekas "Trend"
parem esimene poritiib on kergelt muljutud-samuti raske märgata, aga siiski.
esiuste akendel on tuulesuunajad!

muu autot iseloomustav:
4x el aken
el luuk
el peeglid
standard sisu/originaal stereo.
all 14" plekkveljed naastrehvidega!(ees uued pirellid)

igasugune info on teretulnud 5544150
Viimati muutis kyllo, 23 Dets 2010, 17:23, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07

Re: VARASTATUD minu VW PASSAT!!!

PostitusPostitas kyllo » 23 Dets 2010, 17:13

LEITUD
JEEHUU :)
aga sellisel rumal ajal, et nüüd vaja esmaspäevani oodata, mil saab patsienti näha jälle!
siis ka asjaolud selguvad minu jaoks...

merry x-mas!
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07

Re: LEITUD minu VW PASSAT!!!

PostitusPostitas kyllo » 27 Dets 2010, 17:55

natike asjaoludest kah...
auto saadi kätte juba järgmisel päeval,9.detsembril kloogalt,kuhu narkar auto viinud oli.
tõenäoliselt sõitsin samal päeval otsingute käigus isegi sealt mööda ent auto oli katte all olnud ja ehk nii ta mulle märkamatuks jäi.
politseisse teatas autost varganäo tüdruku ema,kelle hoovi passat toimetati. temale tundus asi kahtlane ja uuris politseist kohe järgi ning oligi olemas!
Aitähh!
KÜLL AGA...selle üürikese aja jooksul on õnnestunud värdjal terve mu salong pea peale pöörata...armatuur praktiliselt väljas, uksepolstrid läinud, laepolster poolenisti küljest rebitud ja katuseluugi mootor eemaldatud...
kõlarid läind, originaal makk isegi on välja kistud,paneel lõhutud ja pagassi visatud. pagassis on tegelikult enamus plastdetaile olemas, mis salongist pärit aga kinnitused paljuski puruks.
igaugused lülitid on samuti läinud.
auto iseenesest ühes tükis ja korras-rattad all ja aku peal-küll sõidan praegu tunde ja maitse järgi sest spidoblokk ju kah läind!
varganäost niipalju, et istub juba kinni, sest tal olnud tingimised juba kraes mingi eelmise varguse pärast.
väga pikaks ei pidavat aga sinna jääma, sest olevat veel "liiga vähe korda saatnud!"
tore! ehk on siis asjalikku autohuvilist varsti jälle tegutsemas näha...

nüüd...uurija käskis kahjukulud kokku lüüa ja temale toimetada. mis on kadund ja mis on lõhutud.
kuna tegu on peamiselt salongidetailidega siis ega mul vist mujale pöörduda ole kui VW esindusse?

muus osas osas...kui kellegil on pakkuda 93a. passatile tuledelülitit, siis andke teada!
samuti spidomeetriblokki diisel passatile.
ilma nendeta ma kaua ei sõida...
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07

Re: LEITUD minu VW PASSAT!!!

PostitusPostitas LL_ » 28 Dets 2010, 15:06

loomulikult mine esindusse, ehk on ametlikust hinnapakkumisest abi ... narkarilt raha kätte saamine on küll vist suht lootusetu üritus aga siis võiks juba stiilselt maksimumi küsida :)
parim tujutõstja on küll vist teadmine, et tegelane kätte saadi.
ot, aga mäletan et kui mul kunagi Taunusesse mingi idioot sisse murdis (aga sealt midagi ei saanud) ja ühika turvamehe poolt kinni püüti, siis mulle piisas kompensatsiooniks järgmisel päeval venna näo nägemisest politseis, oli teine kinnivõtmisel ikka mitu korda "õnnetult kukkunud" 8-)
LL_
 
Postitusi: 257
Liitunud: 16 Apr 2009, 07:18
Asukoht: Laagri-Tallinn


Mine Teadaanded

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron