O: Mõned sillajupid

Kui mingit detaili enam vaja ei lähe siis anna aga julgelt teada, kellegil ikka läheb.
Samas kui vajad midagi siis aint kuuluta.

O: Mõned sillajupid

PostitusPostitas LL_ » 04 Veebr 2010, 01:39

Sildade jupitamise käigus selgus, et esisilla alumised õõtshoovad ja samuti tagasilla õõtshoovad (või kuidas iganes neid suuremaid piki kere jooksvaid silla ja kere vahelisi jupstükke eesti keeles kutsutakse) on võrdlemisi närused ja seetõttu oleks mul korralikumaid vaja ... ehk sirgeid ja ilma roosteaukudeta :)
Esimesed õõtsad peaksid kõigil Taunustel ühesugused olema, taga vist on kahte sorti aga erinevus on vist ainult kerepoolse puksi läbimõõdus?
Tallinna ümbruses oleks väga ok.

Lauri, tel. 52 13 246
LL_
 
Postitusi: 257
Liitunud: 16 Apr 2009, 07:18
Asukoht: Laagri-Tallinn

Re: O: Mõned sillajupid

PostitusPostitas okstom » 04 Veebr 2010, 09:41

kurja just tegin esmaspäev kuusakoski ralli :) kaks esimest silda viskasin ää+ühe tagumise !aga veel on mõni olemas !kui huvi suur võin mingi aeg tallinna tuua need juppid odava raha eest :D
mk3;)mk4;)mk5;)cortina mk3;)audi ja üks sierra:)
okstom
 
Postitusi: 64
Liitunud: 08 Apr 2009, 11:39
Asukoht: pärnumaa

Re: O: Mõned sillajupid

PostitusPostitas LL_ » 05 Veebr 2010, 16:32

okstom kirjutas:kui huvi suur võin mingi aeg tallinna tuua need juppid odava raha eest :D

defineeri odav raha ja siis vaatame :roll: olen nõus kuusakoskist natuke rohkem raha välja käima ...
aga tegelikult kui mingi aeg Tallinna poole liikumist on või mõni muu hea variant kuidas need paar kilo vanarauda Tallinna kanti saada, siis miks mitte ...
LL_
 
Postitusi: 257
Liitunud: 16 Apr 2009, 07:18
Asukoht: Laagri-Tallinn

Re: O: Mõned sillajupid

PostitusPostitas okstom » 05 Veebr 2010, 16:36

järgmine nädal lähen maale siis kaevan mk5 lumealt välja ja lükkan kummuli :) ma arvan et mingi 500 oleks paras hind aga kui ei sobi kirjuta privase :lol:
mk3;)mk4;)mk5;)cortina mk3;)audi ja üks sierra:)
okstom
 
Postitusi: 64
Liitunud: 08 Apr 2009, 11:39
Asukoht: pärnumaa

Re: O: Mõned sillajupid

PostitusPostitas LL_ » 15 Veebr 2010, 23:23

no ei ole kellelgi Tallinnale lähemal Taunuse juppe või?
või ma tahan liiga vähe asju korraga?
või on lumi liiga paks?
:?
LL_
 
Postitusi: 257
Liitunud: 16 Apr 2009, 07:18
Asukoht: Laagri-Tallinn

Re: O: Mõned sillajupid

PostitusPostitas liivimaakaups » 16 Veebr 2010, 23:05

pikemad paralleelvardad on olemas koos uute puksidega ja eesmised alumised õõtsad on samuti komlektteeritud.Ise käin iga päev maalt Nõmmele,nii et kui huvi võid helistada 5077503.
liivimaakaups
 
Postitusi: 33
Liitunud: 19 Mai 2009, 22:02


Mine Varuosad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron