M: Taunus MK3 4ukseline

Soovid osta-müüa või vahetada Taunust, anna kuuma!

M: Taunus MK3 4ukseline

PostitusPostitas Mägi » 20 Sept 2009, 12:23

Nii, kuna mul noorem vend soovib oma projektikat garaasi asetada, pean ma vabastama selle pinna. Kahjuks ei ole see muudmoodi võimalik kui pean oma ühe taunuse maha müüma. Tegemist siis MK3 kerega, 4ukselise sedaaniga. Dokumendid leiab ka sellele massinale :D Need veel minunimel ja puha. Massin ikka vääga laiali võetud. Kuna alguses tahtsin sellest nikerdada asjandust millega saab ka niisama ja igailmaga sõita siis sai sellel esialgu keevitatud aint põhi. Eks neid rooste poolt tekitatud auke ikka leidub aga midagi väääga hullu pole. Ehk siis projektiks on see kellegile väga topse pill. Hinnaks on 2000.- ja see ei kuulu mitte mingist asendist tingimisele, selle raha eest on projekti küll ja veel. Kere ise asub päälinna lähedal luigel.
Kuna oma töökohustuste täitmisel olen ma eestist ära graafikuga 1nädal kodus ja 2ära, siis nagu vaatama tulemise peaks kudagi kombineerima nii, et oleksin ikka kodus. Nüüd saabun kodumaale 28ndal septembril ja lahkun jällegi 5oktoobri omiqul.
Telefööni nummer 5155887 või siis Privaatsõnum siia ning arutab seda asja edasi.
Mõned pildid ka veel ajast kui selle viisin põhjakeevitusse: Pildike Selline nägi põhi ennem välja Veel üks pildike
Rohkem mul sellest hetkel pilte pole, kuid oma silm on ikkagi rohkem kunn kui arvata võib ;)


Mägi
Mägi
 
Postitusi: 54
Liitunud: 31 Mär 2009, 17:44
Asukoht: Tallinn & Üle Euroopa

Re: M: Taunus MK3 4ukseline

PostitusPostitas heigo » 20 Okt 2009, 20:55

ainult ratastel kere ?
heigo
 
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Apr 2009, 23:36
Asukoht: finland-kotka/tallinn-nõmme

Re: M: Taunus MK3 4ukseline

PostitusPostitas Mägi » 22 Okt 2009, 20:32

Nu pagassi luugi, kapoti, tiivad ja ühe ukse leiab ikka ka. Kunagi oli terve masin, kuid lihtsalt laiali võetud ja põhi ära keevitatud.
Tegemist massinaga küll, kuid selle raha eest massinat küll. Dokud ka ju olemas.
Ning nagu ennem mainitud siis vaja lihtsalt üks pind vabastada. Muidu võiks see ju seista veel.
Kui siin muidu välja ei mängi siis pian selle välja seisma lükkama, kahjuks. Loomulikult nikerdan ma sellele mingi katte peale, kuid arvan, et ega see väljas olemine massinale head ei tee. Tahaks ikkagi kellegile asjahuvilisele ää anda, et sellest ikka veel elulooma saaks.
Ise tulen nüüd tagasi 9-ndal novembril ja siis oleks tõsine soov see kas kellegile ää anda või lükkan selle välja ära.


Mägi
Mägi
 
Postitusi: 54
Liitunud: 31 Mär 2009, 17:44
Asukoht: Tallinn & Üle Euroopa

Re: M: Taunus MK3 4ukseline

PostitusPostitas heigo » 26 Okt 2009, 23:09

ei ma mõtlesin rohkem pudipadipealt . oleks vaja 1koma teist
heigo
 
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Apr 2009, 23:36
Asukoht: finland-kotka/tallinn-nõmme

Re: M: Taunus MK3 4ukseline

PostitusPostitas pablo » 30 Okt 2009, 13:22

Kui sull tekkib ikka soov araanda siis minu number 5654142 helista voi saada sms...olen kindel votja kes tes teeb temast normsoidukit!!
pablo
 
Postitusi: 9
Liitunud: 22 Apr 2009, 12:26

Re: M: Taunus MK3 4ukseline

PostitusPostitas kyllo » 31 Okt 2009, 03:29

pablo kirjutas:Kui sull tekkib ikka soov araanda siis minu number 5654142 helista voi saada sms...olen kindel votja kes tes teeb temast normsoidukit!!


kindel et tahad hakata sellest taunusest "norm sõidukit" tegema?
kas sa mitte kuusakoskindusega ei tegele...?
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07

Re: M: Taunus MK3 4ukseline

PostitusPostitas Mägi » 31 Okt 2009, 18:37

kyllo kirjutas:
pablo kirjutas:Kui sull tekkib ikka soov araanda siis minu number 5654142 helista voi saada sms...olen kindel votja kes tes teeb temast normsoidukit!!


kindel et tahad hakata sellest taunusest "norm sõidukit" tegema?
kas sa mitte kuusakoskindusega ei tegele...?


To: pablo Asi selles, et kui mina müün siis mul siin ka telefoni nummer millele helistada ja saab siia ka PSi saata. Selliseid nn kindlaid võtjad on ennegi nähtud 8-)
To: kyllo Eks see ole iga inimese enda asi, millise raha eest ta endale vanarauda enexi tarbeks kokku ostab. Minu hind on 2kilo ja see ei kuulu tingimisele.
Õnneks on ka üks soovija veel, et kui asjad üle kannab viin talle masina koju kätte ka.


Mägi
Mägi
 
Postitusi: 54
Liitunud: 31 Mär 2009, 17:44
Asukoht: Tallinn & Üle Euroopa

Re: M: Taunus MK3 4ukseline

PostitusPostitas pablo » 31 Okt 2009, 22:58

kyllo kirjutas:
pablo kirjutas:Kui sull tekkib ikka soov araanda siis minu number 5654142 helista voi saada sms...olen kindel votja kes tes teeb temast normsoidukit!!


kindel et tahad hakata sellest taunusest "norm sõidukit" tegema?
kas sa mitte kuusakoskindusega ei tegele...?

tegelen...aga ma nii loll pole ka et koik autod sinna viia
pablo
 
Postitusi: 9
Liitunud: 22 Apr 2009, 12:26


Mine Autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

cron