Aitaks mõne Taunuse elusse

Soovid osta-müüa või vahetada Taunust, anna kuuma!

Aitaks mõne Taunuse elusse

PostitusPostitas urri » 26 Juun 2016, 20:51

Tere.
On juba aastaid mõte, et aitaks mõne Taunuse elule.
Kunagi 95-96 oli ka Taunus täitsa olemas. 1976 a oma. Täpsemalt mudel/kere ei oska öelda.
Ilus roheline, musta katusega, 2e uksega. Tahmas peaga keerasin selle leppade vahele (olen õppust võtnud, enam täis peaga ei sõida).
Nüüd, olles 40a, tekkis mõte, et mingi hobi võiks vananedes olla. lapsed ka juba varsti suured, seega....
Tuli Taunus meelde (mõnus retrolaks).
Natuke netis ringi kolistades, leidsin Soomest ühe liikuva korjuse, mille peale oma raha saaks raisata.
Ise ma teab mis luksepp/keevitaja pole, seega siit siis see mõte, et kogu oma hingemure siia kirja saab pandud :D
Lihtsalt mulle meeldib retropillidega sõitmine (neid omada), suurt tuunida/ehitada eriti ei oska (esi- ja tagasillal teen vahet, tean ka, mis on
mootor, selle kyljes karbuss, kuskil on saaled, õõtsad/puksid/roolilatt jne) .
Et siis... lyhemalt...
Eeldan, et kui mingi korjuskeha ette võtan, saan siit projekti elluviimiseks kasvõi teoreetilist abi?
Tänud ette...
urri
 
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Juun 2016, 20:18

Re: Aitaks mõne Taunuse elusse

PostitusPostitas LL_ » 27 Juun 2016, 15:01

Kui Su teadmised on väga üldised ja pigem meeldib sõita siis võta parem mõni mitteniiväga "korjus" ette :D Soomest peaks päris korralikke saada olema.
Kui foorumi läbi loed, peaks aru saama, mis tasemel abi siit loota võib, vaata mõni korraliku kerega isend ja anna minna!

L.
LL_
 
Postitusi: 257
Liitunud: 16 Apr 2009, 07:18
Asukoht: Laagri-Tallinn

Re: Aitaks mõne Taunuse elusse

PostitusPostitas Rain » 28 Juul 2016, 09:15

See on hea kui leidub veel selliseid hakkajaid. On midagi pakkuda siin ,aga helista palun 5247501 :)
Auto on Ford Taunus aasta 1973 2 ust.
Rain
 
Postitusi: 1
Liitunud: 28 Juul 2016, 09:06


Mine Autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron