Ford Taunus 75' coupe

Lugejate ilusad ja huvitavad, vanad fordid.

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas LL_ » 30 Mai 2019, 10:22

Üle pika aja üks projekt, mis suht lootusetust algseisust liikuma on saanud ... respect 8-)
Minujaoks on need esiistmed veits kummalised, natuke nagu Batmani koomiksist aga samas võiks olla ajastutruu tuuning ... mis need on?
ja ma laseks madalamale ka, eriti tagaotsa ...
Kuidas see doch-i mahutamine lahenes? vahest on mingi hoopis imelik põhjus sellistel jamadel, mul näiteks ei andnud mitu aastat rahu küsimus, miks 2,0ohc paigaldamisel õhupuhasti ennast vastu kapotti lihvib kuigi kõik peaks standardne olema ja allapoole ka lasta ei saanud, pärast tuli välja et kapott on keskelt lohkus, kuigi väljast aru saada polnud midagi.

L.
LL_
 
Postitusi: 257
Liitunud: 16 Apr 2009, 07:18
Asukoht: Laagri-Tallinn

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas Aak » 30 Mai 2019, 19:11

Istmed sain kaasa ühe pooliku mk5-ga, mille ostsin doonoriks põhja ja sildade pärast. Need on muidu Taunuse originaalistmed, mis on üle nahatatud ja millele on lisatud ka sellised suurusehullustuse tunnustega külgtoed. Kelle kätetöö see on, ei oska öelda, see mk5 oli mitu korda käest-kätte edasi müüdud. Häirivad mindki need istmed, aga vähemalt selle hooaja peab nendega läbi ajama, pole jaksu midagi paremat sinna sebida.

Dohc sai ära mahutatud lõpuks nii, et saagisin salongiradika korpuse ca poole õhemaks ja tegin plastikust uue seina talle. Ruumi oli seal kopsiku sees ülearugi ja radikas mahtus ilusti sisse ära ning toimib nii nagu vaja edasi. Kuna kasutasin mt75 kasti, siis muud liigutamisruumi ei olnud. Vbolla type9 kastiga oleks andnud mootori kuidagi teise nurga all kapoti alla suruda, aga seekord siis selline lahendus.
Aak
 
Postitusi: 36
Liitunud: 09 Apr 2009, 17:17
Asukoht: Saue

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas BchPls » 03 Juun 2019, 08:57

Väga positiivne, et keegi oma tegemisi ka kajastada raatsib. Kord paari-kolme päeva jooksul käin ikka siin foorumis vaatamas, et ehk miskit.. Ja nüüd siis selline suur hüpe. Algseid pilte kunagi vaadates, ütlen ausalt, ei olnud mul väga usku sellesse projekti. Sageli lõppeb nii mahukate tööde juures enne omaniku entusiasm. Nüüd aga olen ääretult positiivselt üllatunud. Väga tubli töö tehtud ja üks kupee taas ellu äratatud. Jätkata samas vaimus! 8-) 8-)
BchPls
 
Postitusi: 8
Liitunud: 14 Nov 2017, 14:52

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas Aak » 05 Juun 2019, 17:25

Ükspäev tuli jälle hoog sisse ja sebisin ikkagi omale e36 kupee esiistmed. Nüüd vähe kultuursem see olukord salongis. Saab neid ette ka klappida, mis eelmiste istmete puhul eriti probleemne oli - ei pääsenud tagaistmele. Väga ei pidanudki kinnitusi ümber tegema, välimiste siinide alla mõned kõrgendused ja Fordi turvavöö klõpsud külge.
Pilt
Aak
 
Postitusi: 36
Liitunud: 09 Apr 2009, 17:17
Asukoht: Saue

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas LL_ » 11 Juun 2019, 15:22

näidikute blokk on ka mootoridoonori küljest?
LL_
 
Postitusi: 257
Liitunud: 16 Apr 2009, 07:18
Asukoht: Laagri-Tallinn

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas Aak » 12 Juun 2019, 02:30

Näidikud jah Sierra omad ja üldse kogu juhtmestik ka, mis autos on. Need kellad tahaksid veel korralikult armatuurlaua sisse kohendamist, aga kuna hetkel on mul puudu see plastik mis kellade ümber käib, siis pole olnud võimalik seda tööd ette võtta.
Aak
 
Postitusi: 36
Liitunud: 09 Apr 2009, 17:17
Asukoht: Saue

Re: Ford Taunus 75' coupe

PostitusPostitas Machu » 28 Juun 2019, 15:02

mul oleks olemas plastik mis kellade ümber käib. Kui huvi siis võta ühendust.
Machu
 
Postitusi: 23
Liitunud: 30 Mai 2018, 12:08

Eelmine

Mine Lugejate Autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

cron