Kokkusaamine 19.07.2014

Kokkusaamine 19.07.2014

PostitusPostitas aavo » 17 Mär 2014, 10:21

Hakkame selle teemaga varakult pihta, et jõuaks suveks mingisugusele kokkuleppele.

Paluks siis mõtteid ja soove mida teie sooviksite kokkutulekul näha!
Näiteks:
sõidame ühiselt midagi huvitavat vaatama, vahepeal remondime ootamatult lagunevaid autosid, siis sõidame õhtusele koosviibimisele lõkke ääres
või:
sõidame ühiselt midagi huvitavat vaatama, vahepeal remondime ootamatult lagunevaid autosid, siis sõidame õhtusele koosviibimisele bändide ja muu mürtsuga
või:
sõidame ühiselt fordidega kiiresti või osavuse peale sõitma, vahepeal remondime ootamatult lagunevaid autosid, siis sõidame õhtusele koosviibimisele bändide ja muu mürtsuga
või:
sõidame ühiselt erinevate võimalike sõiduriistadega kiiresti või osavuse peale sõitma, siis sõidame õhtusele koosviibimisele bändide ja muu mürtsuga
või:
saame lihtsalt kuskil kokku, teeme eelnevalt mainutud tegevusi ja läheme õhtul igaüks oma teed
või:
saame peokohas kokku, aitame talgute käigus midagi korda või paremaks teha, vahepeal räägime autodest ning siis tants ja trall

jne.

Gunnar - mis on sinu eelistus, kui oleks elava muusikaga variant, tossu talu?
Taunus 74 XL
aavo
 
Postitusi: 324
Liitunud: 09 Apr 2009, 09:14
Asukoht: Tallinn

Re: Kokkusaamine suvi 2014

PostitusPostitas kaarelsi » 19 Mär 2014, 09:00

Mina paneks ristikesed lahtritesse "Sõidame fordide ja/või erinevate võimalike sõiduriistadega kiiresti või osavuse peale" ja "õhtune koosviibine lõkke ääres".

Võib-olla teemaväline punkt aga tooksin välja, et Järva-Jaani Vanatehnika Varjupaigas on igatsugu manti aga Taunust ma seal näinud ei ole. Kas ehk peaks kuskilt sinna tekitama kellegi maassevajunud objektist särava mulaaži?
kaarelsi
 
Postitusi: 27
Liitunud: 30 Apr 2013, 14:30

Re: Kokkusaamine suvi 2014

PostitusPostitas kyllo » 19 Mär 2014, 11:22

Mina teeks samasse lahtrisse ristikese...varianti pakuks kaa sis juba, kas:
1. pärnu kant ja audru uus ringrada+ hiljem valgerand ööseks lõkketamiseks ja olemiseks
või siis
2. harjumaa kant ja laitse rada+ hiljem meremõisa rand ööseks lõkketamiseks ja olemiseks

Seal meremõisa kandis on lauad ja grillipesad ja peldikud riigi poolt üles seatud. Isegi küttepuud on olemas. Mõnus koht.
Valgerannas, kes vel käinud ei ole, seal pole (veel?) selliseid võimalusi aga rannajoon on puhtam...ja grüünetada mõnus ikka :)
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07

Re: Kokkusaamine suvi 2014

PostitusPostitas aavo » 31 Mär 2014, 17:17

ühest küljest, kui meid on vähe, siis hea lihtne korraldada aga teisest küljest on kahju, et nii vähe sõna võtab.

tean, et Markol ja Jarkol on autod sõidukorras, nemad oleks ka Pärnu kandis tulijad loodetavasti.

andke endast märku, et ei ole pärast "a mulle selline üritus ei meeldigi, muidu oleks tulnud küll"
Taunus 74 XL
aavo
 
Postitusi: 324
Liitunud: 09 Apr 2009, 09:14
Asukoht: Tallinn

Re: Kokkusaamine suvi 2014

PostitusPostitas LL_ » 01 Apr 2014, 15:37

Ma oleks ka tulija ja võtaks ilmselt pere ka kaasa. Meil on küll Kaarliga kahepeale ainult üks sõidukorras Taunuselaadne toode ... aga liikuva Taunuse puudumine pole kunagi takistuseks olnud ja ma üldse ei kahtle, et meie kuuri alt veel mingi muu kauni või siis vastupidi mingi väga haige liikuriga kolonni lõppu ei võiks tähistada :D
ja ühinen kiiresti/osavalt sõita tahtjate ja lõkketegijate leeriga, Pärnukant tundub ka mõistlik olevat.

Lauri
LL_
 
Postitusi: 257
Liitunud: 16 Apr 2009, 07:18
Asukoht: Laagri-Tallinn

Re: Kokkusaamine suvi 2014

PostitusPostitas Marko » 02 Apr 2014, 20:46

Mina isiklikult eelistaksin lihtsalt ringisõitmist ja oma auto eksponeerimist.Õhtu poole võiks mingisuguse istumise teha. Kahjuks on minu auto hetkel remondis, loodetavasti varsti saab värvimisse viia ja siis tuleks mootorit minna seadistama. Ehk jõuan selleks ajaks masina sõidukorda.
1973 aasta Ford Taunus XL, Chillll
Kasutaja avatar
Marko
 
Postitusi: 47
Liitunud: 25 Mai 2009, 16:10
Asukoht: Tln

Re: Kokkusaamine suvi 2014

PostitusPostitas aavo » 09 Apr 2014, 09:52

Mitte , et meil omaette kokkusaamine peaks ära jääma aga
mis te arvate kui läheks ka hiiumaale? Näitaks saarerahvale Taunuseid ka?

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=47643

ise plaanin minna, see ei ole nii pikk sõit kui talveralli (varsti saan talveralli haavad lakutud) ja puha asfaldi peal.
Taunus 74 XL
aavo
 
Postitusi: 324
Liitunud: 09 Apr 2009, 09:14
Asukoht: Tallinn

Re: Kokkusaamine suvi 2014

PostitusPostitas aavo » 23 Apr 2014, 04:55

Kas teeme kokkusaamise enne jaanipäeva või pärast?
Taunus 74 XL
aavo
 
Postitusi: 324
Liitunud: 09 Apr 2009, 09:14
Asukoht: Tallinn

Re: Kokkusaamine suvi 2014

PostitusPostitas Jarx » 26 Apr 2014, 04:31

Mulle sobiks peale jaanipäeva
Ford Taunus FTS
Jarx
 
Postitusi: 19
Liitunud: 11 Apr 2009, 13:38

Re: Kokkusaamine suvi 2014

PostitusPostitas kyllo » 03 Mai 2014, 17:43

Päääraaast!!!! Siin üks tegelane just läks kaheks kuuks eestist minema jälle.... :roll:
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07

Järgmine

Mine Kokkusaamised

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron