Suvised kogunemised

Suvised kogunemised

PostitusPostitas aavo » 18 Apr 2010, 17:40

Kas on kellelgi ideid, kus ja millal ning kuidas teha selle aasta kokkusaamisi?

Kõik ettepanekud ja ideed teretulnud!
Taunus 74 XL
aavo
 
Postitusi: 324
Liitunud: 09 Apr 2009, 09:14
Asukoht: Tallinn

Re: Suvised kogunemised

PostitusPostitas gunn » 21 Apr 2010, 13:18

Ma ise teeks ühe kokkusaamise koos mõne teise üritusega. On möllu ja pidu rohkem.
1. pakkumine oleks Suislepa Paadipäev 26.juuni. Võiks vabalt telgid staadionile üles panna, kambaga Võrtsjärvele ujuvsauna rentida, jalkat mängida jne. http://www.youtube.com/watch?v=MS0kY0aM_jc
2. pakkumine Lelle Alternatiiv 10.07 :) kaks päeva, 100 bändi, telklaager ...
3. Aeg kokku leppida ja teha üks korralik möll jälle Tossu talus, Tarvastu vallas. 2006a. üritust seal peaks vast kõik mäletama. Isegi superstaar Jaanus esines seal :) http://www.fordtaunus.net/uus_pics/kokk ... 16_283.jpg
Rallirada ei ole, aga krossiraja saaksin orgunnida. http://www.youtube.com/watch?v=6gR6CeZ5Q0I
Kasutaja avatar
gunn
 
Postitusi: 49
Liitunud: 17 Apr 2009, 15:22

Re: Suvised kogunemised

PostitusPostitas aavo » 22 Apr 2010, 10:07

vot siis :D väga hea
kui kolmandale varinadile saaksime näiteks bagi (või midagi muud taolist) ka lisaks rentida, siis oleks väga tore ma arvan (tean ühte kellelt võiks saada sealt lähedalt).
Taunus 74 XL
aavo
 
Postitusi: 324
Liitunud: 09 Apr 2009, 09:14
Asukoht: Tallinn

Re: Suvised kogunemised

PostitusPostitas liivimaakaups » 22 Apr 2010, 22:18

Tuli säärane väike mõte.Mul naaber suur kala kasvataja,ta kohe nõus kui rääkisin talle väikesest kogunemisest.Saaks kala pyyda kel huvi on ja samas ka saunas käia.Väikest viisi kiirendust saaks orgunnida Juuru staadionil või ka samas lähedal asuval tanki polygonil mis on ammust maha jäetud.Kaups
liivimaakaups
 
Postitusi: 33
Liitunud: 19 Mai 2009, 22:02

Re: Suvised kogunemised

PostitusPostitas kyllo » 23 Apr 2010, 22:17

õllemaigust reedeõhtat! :)
endal küll suuremat midagi pakkudai ole aga kange tahtmine tuli kribada oma arvamusist miskit...niisiis-
gunni pakutavatest istuks kõikse paremini see Lelle alternatiiv. miks mitte üks taunuste nurk ära lindistada seal!
Tossu talu idee pole ka muidugi paha. samas seal oldud juba. mälestused head,niet võiks rebuutida küll :)
kaupsi pakutav Juuru teema kah huvitav. kui seal juba miskit kiirenduse värki proovida saab või midagi sarnast, siis olen kahe käega poolt! pluss see veel, et rapla kardirada ei tohiks sealt väga kaugel olla ja võiks sealgi mingi lahingu maha pidada!
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07

Re: Suvised kogunemised

PostitusPostitas aavo » 23 Apr 2010, 23:11

kuna rabarock-i ei ole see aasta siis tuleb lellele minna jah (aga ilmselt mitte klubi üritusena)

ja kaupsi variandi võiks mingi nädalavahetus üle vaadata (sanuaõhtu eraldi teema, et paneme plaani paika?)
Taunus 74 XL
aavo
 
Postitusi: 324
Liitunud: 09 Apr 2009, 09:14
Asukoht: Tallinn

Re: Suvised kogunemised

PostitusPostitas liivimaakaups » 27 Apr 2010, 09:50

Ma sel nädalal kodune,veits puhkust vaja ju,aga see ei tähenda niisama passimist.Käin vaatan tankodroomi üle ja sätin suhteid Juurus,sest seal tulla üks kardi üritus ka.Aga eks siis andke teada millal tulejad olete siis saan veits plaane teha.Niikaua nautige esimesi ilusaid ilmasi.Kaups
liivimaakaups
 
Postitusi: 33
Liitunud: 19 Mai 2009, 22:02

Re: Suvised kogunemised

PostitusPostitas aavo » 14 Juun 2010, 00:30

Kaups- kas seal mingi ööimisvariant ka oleks, peale telkimise?
Taunus 74 XL
aavo
 
Postitusi: 324
Liitunud: 09 Apr 2009, 09:14
Asukoht: Tallinn

Re: Suvised kogunemised

PostitusPostitas liivimaakaups » 15 Juun 2010, 23:37

Õhtat,Taunusmänid.Polegi kaua kuulnud näinud.Endal ka koguse aeg tegemist. Et aga jaa majutus on täitsa olemas,naabril ju suisa selle mõttega ehitatud palksaun.Mul ka sauna eesruum mahutab vähemasti neli matsi ära kui madratsid maakerale lähemale panna.Telkimiseks on muidugi maad kyllaga.Kaups.
liivimaakaups
 
Postitusi: 33
Liitunud: 19 Mai 2009, 22:02

Re: Suvised kogunemised

PostitusPostitas liivimaakaups » 18 Juun 2010, 23:44

Terv.seltsilised.Väike mõte tekkis täna päeval kui sai yht vana Cutlassi timmitud.Kurjamil ei taht kuidagi pööre taha tulla aga lõpuks kõik sujus. Aga mõte selles,et ajaks ka näituseks sellid kokku ja liiguks üheksandal Beauty poole-ega me saa ju kehvemad olla.MEESKONNAS PEITUB JÕUD.(vana roomlaste ütelus).Eks siis andke aga märku ja koos leiame parimad lahendused.Kaups.Muide;AAVO su selg veel pesemata.
liivimaakaups
 
Postitusi: 33
Liitunud: 19 Mai 2009, 22:02

Järgmine

Mine Kokkusaamised

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron