auto korralikult käima...

Elekter, veermik ja muu tehnikaga seonduv.

auto korralikult käima...

PostitusPostitas kyllo » 24 Juun 2009, 20:56

õhtust foorum!
on mure! tegelt polekski se mure vast eriline häda,mida süüvides ei lahendaks, aga kuna laupäevase rajaürituseni on jäänd aint paar päeva ja ma just need päevad autost eemal, siis üritan võimalikult palju inffi koguda enne kui laupa omik taunusele viimast lihvi annan!
niimodi et- 2.8 koos ja sõidab. aga mootor ei tööta niiväga heasti kui peaks! puterdab. alul mõtsin, et see on ehk sellest sportnukast, mis sisse lükkasin, aga ei usu- sõites ka kipub puterdama. raske on süüdetki paika panna!
ahjaa- kodused ütlesid, et niikui ma taunuse käima panin,hakkas teleka pilt hüplema või kadus puhta eest ära... :lol: ilmselgelt ka mingi elektriteemaline kala vees/veel.
andke siis jõudu ja nõudu, et mida veel enne rajale minekut näppida!?
Viimati muutis kyllo, 13 Juul 2009, 20:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07

Re: moto korralikult käima...

PostitusPostitas villu157 » 25 Juun 2009, 07:15

Kui telekal pilt ees kaob, siis peab kõrgepingega mingi jama olema. Vaata veel kriitilise pilguga rootor, jagajakaan, küünlajuhtmed ja küünlad üle. Ise panustaks kehvadele juhtmetele või küünaldele.
Tahan sõita...
Kasutaja avatar
villu157
 
Postitusi: 84
Liitunud: 09 Apr 2009, 21:22
Asukoht: Rakvere

Re: moto korralikult käima...

PostitusPostitas kyllo » 25 Juun 2009, 20:53

no küülajuhtmed võiks tõesti välja vahetada...on teised juba mitu mootorit mul üle elanud :?
ons kellegil konkreetet näidet, et juhtmete vahetus on moto siledamalt käima pand?
muudel masinatel olen ise küll vahetand neid aga pole nagu silmaga nähtavat ega kõrvaga kuuldavat vahet kogenud...
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07

Re: moto korralikult käima...

PostitusPostitas villu157 » 26 Juun 2009, 06:35

Olen ise näinud, oli sama viga et kaasi vajutades puterdas ja ühtlaselt sõites liikus ilusti. Juhtmed tagusid üle, peale juhtmete vahetust viga kadus. Muidugi ei pruugi sinul seda viga olla. Aga teleka pildi kadumine viitab kõrgepinge üle tagumisele.
Tahan sõita...
Kasutaja avatar
villu157
 
Postitusi: 84
Liitunud: 09 Apr 2009, 21:22
Asukoht: Rakvere

Re: moto korralikult käima...

PostitusPostitas kyllo » 13 Juul 2009, 20:00

okei. tallinnas spetsialisti juures käidud autoga ja pani ta mul enamvähem tööle. ei sättind karpat ega vahetand juhtmeid- pani aint süüte paika korralikult ja ehitas jagaja veits ümber. kuna mul käre sportnukk sees siis nokitses jagaja üht plaati seal sees, et pöördeid andes süüdet liiga varajaseks ei kisuks... enivei sõidan nüüd ilma vaakumvoolikuta,mis jagajani viiks. töötab tunduvalt paremini.
speedsteri-hannese nõu oli muidugi vana nukk sisse tagasi lükata... :? ütleb, et hakkab siis paremini edasi käima. eks ta tõenäoliselt tõsi ole-selle nukaga mis mul sees, tuleb juba mootori kallal tõsisemaid ümberehitusi teha,et asi vääriliselt edasi haukuma hakkaks! vat siis! vigadest õpime! :|
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07

Re: auto korralikult käima...

PostitusPostitas kyllo » 13 Juul 2009, 20:15

ahjaa...üks häda veel- vibratsioon!
sajaga sõites annab kergelt tunda-paneb kella randmel värelema.rool kergelt võbeleb.
kahesajaga sõites...khm :roll: , täendab sajakahekümnega sõites muutub asi tugevamaks.
sajaviiekümne peal on täitsa vastik juba...
sajaseitsmekümne juures tundub et hakkab vaibuma.(ei ole kindel aga vbolla tõesti ainult tundub..)
igatahes on vibra täitsa olemas nagu ta olemas olema ei peaks.
kõik detailid esisillas on kas uued või megavähe sõitnud.
veljed on sirged,rehvid tutikad peal.balanseeritud muidugi.rehvimees kiitis et pole ammu nii siledat jooksu näinud!
milles asi-ei tea. loogikavastane raisk.
omme läen, viimases hädas, käin kuskilt sillastendist läbi ehk osatakse miskit tarka kosta.
tuju läind jälle... :x
Kasutaja avatar
kyllo
 
Postitusi: 253
Liitunud: 14 Apr 2009, 18:07


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron